Santa Claus MTB-tour

MTB1 MTB2 MTB8 MTB7 MTB6 MTB5 MTB4 MTB3

Op 28/12/2013 organiseerde Huize Geertrui te Vlassenbroek (Dendermonde) zijn eerste Santa Claus Mountainbike-Tour. Het werd een succesvolle editie : ondanks felle regen in de dagen voorafgaand aan de tour, waren de weergoden in een goede (droge) bui en mede hierdoor kwamen maar liefst 278 sportievelingen opdagen. Zij genoten van zowel van de tour als van de après-tour in de sfeervolle en muzikale tent. Enkele leden van ons team staken de handen uit de mouwen en hielpen organisator Luc. Wij bedanken Luc van Huize Geertrui  voor zijn gulle sponsoring van ons team!

 

Ros Beiaardrunners krijgen 1.500 euro

Het Nieuwsblad 28/01/2014 – jdl

BAASRODE – De Ros Beiaardrunners, Team 83 van Roparun, kregen van de uitbaters van Huize Geertrui in Vlassenbroek een cheque ter waarde van 1.500 euro, ten voordele van het Kinderkankerfonds. Dat is de opbrengst van een mountainbiketocht, die eind december in Vlassenbroek werd georganiseerd. Driehonderd renners namen toen enthousiast deel aan een rit langs vier lussen rond Vlassenbroek en Dendermonde.

SONY DSC