Persmoment ziekenhuis Sint-Blasius – borstkliniek Dendermonde

Op 5 mei 2015 organiseerde de ‘borstkliniek’ van het Sint-Blasius ziekenhuis Dendermonde een persmoment ter gelegenheid van de ingebruikname van de nieuwe lokalen. Het ziekenhuis heeft een delegatie van ons team hierop uitgenodigd om de link met Roparun duidelijk te maken. Onder meer dankzij 10 000 euro die de Stichting Roparun aan de stad Dendermonde doneerde (en die de stad op zijn beurt met akkoord van Stichting Roparun) aan het ziekenhuis overmaakte, konden deze lokalen modern en aangepast ingericht worden. Een hele verbetering en aangenamer voor de patiënten.

IMG_3437   IMG_3417

IMG_3419   IMG_3427

IMG_3431   DSCN2402

DSCN2425   DSCN2424

DSCN2415   DSCN2421

DSCN2419

In de krant ‘Het Laatste Nieuws’ verscheen volgend artikel op 12/05/2015 :

DENDERMONDE Ros Beiaardrunners steunen Borstkliniek

Foto Marc Goossens
Foto Marc Goossens

De Ros Beiaardrunners die elk jaar deelnemen aan de Roparun, steunen de Borstkliniek van Dendermonde. De vrijwilligers zamelden 10.000 euro in en overhandigden dat aan directeur Karen Pieters en dokter Jan Decloedt. “De centen zijn gebruikt om de nieuwe lokalen van de Borstkliniek vorm te geven”, zegt Decloedt. “Zo hebben we nu een gezellige ruimte, met modern meubilair.” (DND)

Voor een correcte weergave dienen we het artikel te verduidelijken : de 10 000 euro werden niet door ons team zelf ingezameld, maar werden door Stichting Roparun ter beschikking gesteld van de stad Dendermonde om een project te ondersteunen. Met akkoord van Stichting Roparun gingen de centen uiteindelijk naar de Borstkliniek.